AMBG, LTD. s.r.o.
 
Naše firma je na celém českém a slovenském trhu známá jako velkoobchod brýlových obrub do optik.
Na trhu jsme již více než 28 let, sídlo se nachází v Ostravě - Porubě.

Vizí naší společnosti je poskytnut optikám široký výběr obrub různých značek, aby si co nejvíce lidí mohlo dovolit v optice vybírat obruby pěkných designů, dle různých cenových dostupností , typů a variant.

Naši lidé se každý den starají o skvělý prodejní servis u spousty klientů a věnují se dodržování principů a standardů společnosti, kde neustále optimalizujeme procesy naskladnění, balení a logistiky.

Firma AMBG, LTD s.r.o. zákazníky nenutí nakupovat dle katalogů, ale osobním přístupem obchodního zástupce v terénu spolupracuje s klienty na vhodném výběru, kombinacích a inspiracích, které následně můžeme řešit s našimi dodavateli.

Ke všem našim zákazníkům přistupujeme otevřeně a vstřícně se snahou pomoci, což nás staví oproti jiným společnostem při reklamačních a servisních řízeních do popředí zájmu v oblíbenosti u zákazníka. Jsme pružní a flexibilní. Vzhledem k tomu, že na některé značky máme přímo určené pracovnice, které se zabývají jen daným sortimentem, mohou tak při dotazech či požadavcích vhodně zareagovat, poradit, pomoci a případně nabídnout možnou alternativu .

Úspěch naší firmy dokládá, že kromě mnoha optik v České i  Slovenské republice, dodáváme obruby i na německý, polský, maďarský, ukrajinský trh.

Od roku 2015 jsme také začali provozovat i náš vlastní e-shop, který neustále vylepšujeme pro zahraniční i naše klienty.

Proto neváhejte a navštivte nás virtuálně či si sjednejte osobní schůzku. Budeme se na Vás těšit a věříme, že Vás oslovíme. Najdete nás i na facebooku  https://www.facebook.com/AmbgLtdsro/.